Akce Velehrad 2008

Velehrad v roce 2008 je každoroční akce,  která je součástí Dnů lidí dobré vůle. Připravila dětem v daném roce rozhlasové vysílání. Rádi dobré vůle (tak se jmenovalo), vysílalo 4.7 od 15 hodin. Jak bylo možno si rádio poslechnout? Přímo na Velehradě z pódia před bazilikou, nebo jak moderní doba vybízí na internetu. Nebylo jiné možnosti.

Vše probíhalo v rámci cyrilometodějských oslav, kde mimo jiné organizátoři připravili pro děti a jejich rodiče bohatý program v Olomouci. Tématicky se zaměřilo na přípravu programu pro děti se vším všudy. Mohli jsme se také dozvědět jaké bylo počasí. Jinými slovy akce byla našlapaná a mnoho rodin s dětmi si mohlo zpestřit všední dny. Hlavním organizátorem akce byl Lubomír Nágl. Vysílalo.

Velehrad dětem, každoroční součást Dnů lidí dobré vůle, připravil pro letošní ročník pravé rozhlasové vysílání. Rádio dobré vůle zahájí vysílání 4. července v 15 hodin. Poslechnout si ho lze buď přímo na Velehradě, nebo prostřednictvím internetu.

A kde bylo možné rádi poslouchat? No řece na této webové stránce. Tento blog je spíše připomínkou této skvělé akce, kde mimo jiné nechyběly rozhovory se zajímavými lidmi.

To vše probíhalo v rozmezí 15-18. hodiny.

 

Výsledek obrázku pro -site: velehrad2008