Piercing? Víra a rebelství!

Velehrad 2008 je jistě akce v duchu svátku vzdělanosti, víry a zábavy. Může se zdát, že zábava příliš nepasuje k víře či vzdělanosti. Ale jsme jen lidé a vážnost by světu jistě neprospěla.

Proto se každý ročník snaží spojit koncerty spolu s duchovní myšlenkou. Neznamená to však, že by sem přicházeli pouze lidé s kříži. Každý člověk byl na tomto festivalu vítán. Bez ohledu na to, zda-li měl piercing do nosu , nebo ne.

Při prohlížení galerie fotek z různých serverů je znát vyjímečný mix lidí, mnoha životních stylů a vyznání. Nepřišli pouze křesťané. Zvažujete-li proto navštívit v dalších letech tento oblíbený festival, nebojte se. Naopak nevšednost může Vaše srdce oslovit.

Kdo vystoupil na akci Velehrad 08?

Oslavy na akci Velehrad vyvrcholily 4.7. 2008. Vše probíhalo při příležitosti svátku příchodu Cyrila a metoděje. Akce jak jsme již zmínili v předchozím článku se těší velké popularitě. Jednalo se již o 8. ročník a akce probíhaly již další několik let. Tisíce „poutníků“ se rozhodlo podpořit dlouholetou tradiční akci. Historicky byla navštívena i dnes již zesnulým papežem Janem Pavlem II.

Akci podpořilo mnoho skupin a známých interpretů v rámci dobročinné akce.

Moderátorem byla L. Výborná a P. P Siostrzonek. Kdo však tuto akci rozproudil? Jen skvělí interpreti jako Ewa Farná, J. Pavlica, P. Bende (účastník superstar), Peha a známý brněnský, dětský sbor známý jako Kantiléna. Akce byla natolik slibná, e kdokoliv ji navštívil, automaticky navštěvuje i další ročníky.

Aby ne. Mnohatisícové publiku si nezadá s dnešními velkými akcemi.

A co vy? Navštívili jste další ročníky? Líbila se Vám akce?

Výsledek obrázku pro -site: velehrad2008